Bezplatná zkušební verze

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Vystupte z řady díky tiketovacímu softwaru

Poskytujte bezproblémovou zákaznickou péči skrze všechny kanály.

  • ✓ Žádné vstupní poplatky    
  • ✓ Zákaznický servis 24/7    
  • ✓ Nevyžadujeme kreditní karty    
  • ✓ Kdykoli možné ukončit
Na LiveAgent spoléhájí
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
ticketing software animation
Ticketing software

Helpdesk tiketovací software LiveAgent

Jste unaveni z nudných tiketovacích softwarů? My také. V LiveAgentu všechny vaše e-maily, chaty, hovory, zmínky na sociálních sítích a další kanály skončí v jedné univerzální schránce a za pomoci pokročilých pravidel automatizace a integrací vaše noční můra ze zákaznického servisu skončí jednoduchým kliknutím na tlačítko “Bezplatná zkušební verze”.

Co je tiketovací systém?

Tiketovací systém je součást mnohem komplexnějčího help desk softwaru. Systém pro správu tiketu sbírá veškerou zákaznickou komunikaci do jednoho rozhraní. Přesněji řečeno, shromažďuje koverzace zákazníků z více kanálů, jako jsou e-mail, sociální sítě, hovory, fóra, … a přemění komunikaci na tikety.

Pokud vás tedy zákazník kontaktuje prostřednictvím svého preferovaného kanálu, automaticky obdržíte příchozí požadavek ve své LiveAgent aplikaci. Zaměstnanci zákaznické podpory pak mohou odpovídat na všechny požadavky na základě priorit zákazníků, které jste si nastavili ve svých SLA. Ve výsledku dojde ke zlepšení vaší správy úkolů i interakce se zákazníky.

Všechny kanály podpory pod jednou střechou

Helpdesk LiveAgent, cloudový tiketovací software, můžete integrovat s vícero komunikačními kanály a využít téměř 200 funkcí.

Everything under one roof   mobile
Peter Komornik

LiveAgent kombinuje excelentní live chat, tiketování a automatizaci, což nám umožňuje poskytovat výjimečnou podporu našim zákazníkům.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

LiveAgent jde nad rámec běžného IT tiketovacího systému

LiveAgent je IT tiketovací software, který kombinuje různé kanály, jako jsou e-maily, chaty, hovory a sociální sítě do jedné univerzální schránky a poskytuje vašim zákazníkům holistický zákaznický servis. Tím to však nekončí. LiveAgent nabízí zákaznický portál s podporou více bází znalostí, fórem, zpětnou vazbou a návrhy. Objevte, co vaší organizaci může nabídnout nejpokročilejší tiketovací systém.

Jak může tiketovací software pomoct vaší společnosti?

Podívejte se na výhody IT tiketovacího systému, který vám pomůže poskytnout lepší řešení pro vaše zákazníky.

Chat distribution feature in Live chat software - LiveAgent

Vyšší produktivita agentů

Inteligentní automatizace učiní pracovní postupy vašich agentů jednodušší a rychlejší. Nastavením pravidel automatizace můžete přesně určit distribuci práce a současně zlepšit dobu odezvy agentů.

Lepší zkušenost zákazníků (CX)

LiveAgent poskytuje analytické přehledy, kde můžete během několika vteřin zjistit produktivitu týmu. Kromě toho jsou součástí analytického přehledu informace, jako pracovní doba, přehled agentů, oddělení, kanálů a značek. V důsledku toho má manažer k dispozici data v reálném čase a může efektivně reagovat na jakékoli záležitosti zákazníků.

Audit log filter in Help desk ticketing software - LiveAgent
Customer portal software settings in LiveAgent

Zákaznická podpora 24/7

Společným problémem mnoha společností je poskytování nákladově efektivní podpory 24/7 svým zákazníkům. Software pro správu báze znalostí nebo samoobslužný portál umožní vaší firmě poskytovat podporu i mimo pracovní dobu. Jednoduše vytvořte návody nebo podrobné články pro své klienty a získejte konkurenční výhodu s komplexním řešením LiveAgent.

Profesionální zákaznický servis/podpora

Interní báze znalostí, která je také součástí tiketovacího systému, zajistí, že pracovníci vašeho helpdesku kdykoliv poskytnou profesionální a jednotnou pomoc. Interní samoobsluha dává možnost poskytovat širokou škálu informací, například novinky, informace o produktech, aktualizace a zásady vaší společnosti.

Správa znalostí může okamžitě změnit vaše služby. Vaši zástupci budou dělat méně chyb a úspěšně vyřeší téměř každý požadavek zákazníků.

Agent ranking feature in Help desk software - LiveAgent

Prohlédněte si klíčové funkce tiketovacího softwaru LiveAgent

Tiketovací systém podpory je jen jednou částí komplexního helpdesk řešení.

Zkombinujte všechny vaše komunikační kanály do jedné univerzální schránky, chytřejší verze vašeho současného e-mailu. E-maily, chaty, hovory, příspěvky na sociálních sítích a zprávy z dalších kanálů jsou dostupné z jednoho místa.

Je jedno, kde komunikace začala, nebo skončila. Vždy bude ve stejném, hybridním tiketu. Začněte komunikaci se zákazníkem skrze live chat, pokračujte pomocí e-mailu a uzavřete tiket zákaznické podpory telefonním hovorem. Každá interakce bude součástí jednoho vlákna tiketu.

Zrychlete proces odpovídání zákazníkům přípravou odpovědí na nejčastější dotazy. Uložte si krátké odpovědi a překvapte své zákazníky rychlostí odpovědí.

Vytvářejte tikety, které jsou viditelné pouze vašim kolegům a přiřazujte je konkrétním lidem. Můžete je využít jako připomínky, zadávání úkolů, nebo jako poznámky pro vás a vaše spolupracovníky.

Tiketovací software s intuitivním uživatelským rozhraním

Tiketovací software LiveAgent automaticky sleduje a transformuje všechny dotazy vašich zákazníků na tikety. Každá forma příchozí komunikace se pro větší pohodlí a správu transformuje na tikety. Uživatelské rozhraní je přizpůsobitelné a intuitivní.

Báze znalostí jako součást tiketování

70% zákazníků upřednostňuje najít si odpovědi samostantně před kontaktováním zákznického servisu. Kromě funkcí tiketovacího softwaru nabízí LiveAgent také plně přizpůsobitelný zákaznícký portál se znalostní bází, častými dotazy a fórem. Dejte svým zákazníkům možnost nalézt odpovědi, i když jsou vaši agenti offline.

CRM tiketovací systém

V LiveAgentu můžete přehledně organizovat a ukládat jakékoliv informace či data o vašich zákaznících. Můžete jednoduše sledovat kontakty, objednávky a další nezbytná data. Jedná se o nepostradatelnou databázi kontaktů s dodatečnými informacemi. Máte-li všechna data v jednom systému, váš tým podpory může poskytovat hvězdný zákaznický servis.

Správný CRM systém je podporou prodejních aktivit, marketingu a oddělení zákaznického servisu. Řízení vztahů se zákazníky je důležitá součást každého tiketovacího systému. Sběrem a ukládáním zákaznických dat můžete pozitivně ovlivnit loajalitu zákazníků, spokojenost zákazníků a zákaznickou zkušenost.

Transparentní a férové ceny

Žádné smlouvy, žádné skryté poplatky, měsíční fakturace. Plně transparentní ceny, účtování pouze reálné spotřeby každý měsíc. Vyberte si ten pravý plán a začněte poskytovat nejlepší zákazickou podporu.

Package Name

Ticket

Pro malé společnosti a živnostníky

350 /měsíc
Package Name

Ticket+Chat

Pro středně velké společnosti a profesionální agentury

660 /měsíc

Bezproblémová distribuce tiketů

Zajistěte, aby vaši agenti zákaznického servisu měli vždy optimální pracovní zatížení. Určete, kolik tiketů, chatů a hovorů zvládnou vyřídit. Automaticky střídejte služby na telefonu, nastavte dobu přestávek a nechejte je odpočívat, když je třeba. Přeřaďte tickety v jakémkoliv stavu na jednotlivé agenty nebo celá oddělení. Nastavte vlastní pravidla a kritéria pro distribuci příchozích tiketů na základě parametrů tiketu, události nebo dle stanovených časů.

Seamless ticketing distribution

Více než 30 000 společností se nemůže plést

Prohlédněte si příběhy úspěšných a doporučení a zjistěte, jak může LiveAgent pozvednout vaši zákaznickou podporu a zvýšit spokojenost vašich obchodních partnerů.

Proč tiketovací software?

Chytrý tiketovací software dokáže snadno pokrýt všechny potřeby vašeho zákaznického servisu. Snadno přijímejte, zpracovávejte a odpovídejte na požadavky, čímž se zlepší vztahy s vašimi zákazníky.

007 briefcase

Výhody pro vaši společnost

Zjednoduší vaše kanály

Zautomatizuje vaše běžné úkoly

Budete mít jasně danou odpovědnost

Budete organizováni

051 checked

Pozitivní dopad

Profesionální přístup

18% nárůst míry konverze

Podrobné přehledy a výkazy

Snížení nákladů

Tiketovací software typu vše v jednom

Email icon

E-mail tiketing

Chytrý tiketování e-mailů a jejich distribuce zajistí, že žádný e-mail se neztratí nebo nebude odpovězen dvakrát.

Customers icon

Výkonná spolupráce

Dejte svým agentům možnost vzájemně si pomoci a odpovídejte na tikety rychleji díky funkcím pro spolupráci.

Cart icon

Zvýšená spokojenost

Na základě průzkumů trhů je známo, že spokojený zákazník má tendenci utratit více peněz. Uspokojte zákazníka s pomocí LiveAgenta!

it-team-responsibility-management-software-LiveAgent

Řízení odpovědnosti

Díky LiveAgentu můžete snadno řídit odpovědnost za tikety a pro svůj IT tým nebo zákaznický servis vytvořáte metody organizace tiketů. Změňte zařazení tiketu na jiné oddělení nebo dokonce na konkrétního agenta. Vždy budete vědět, kdo je odpovědný za řešení kteréhokoliv tiketu. Už nikdy neuslyšíte klasickou výmluvu: “Já jsem nevěděl, že jsem za to odpovědný”.

FAQ

What is the use of a ticketing system?

A ticketing system enables customer support teams to manage customer queries. The software creates a ticket from every customer interaction and collects relevant information to help solve the customer query.

What is the best ticketing system?

If you’re looking for the best ticketing system, consider user ratings, functionality, and price. The best ticketing system should have features such as multichannel communication, ticket assignments, workflow automation, reporting and analysis, social media integration, knowledge bases, and gamification features.

What are the types of ticketing tools?

When considering which ticketing tool to use, research its price, functionality, and user reviews. Some ticketing tools offer more help-desk functionality than others. For example, LiveAgent is on the list of the top 10 help desk software that provides a virtual call center in addition to multichannel communication, ticket assignments, workflow automation, reporting and analysis, knowledge bases, and gamification features.

What is ticketing software?

A ticketing system is a part of help desk software that allows your company to have all the customer interactions in one place. Therefore, all the communication from multiple channels is gathered in one place, making it easy and efficient to communicate with your website visitors/customers.

How do you set up a ticketing system in LiveAgent?

In LiveAgent, we provide a free demo and 24/7 support to our customers, so setting up the software is fast and easy. However, the first step is to create an account and choose a preferred subscription. After that, the system will guide you through the setting up process, so in the end, you will have everything set based on your preferences.

Budete v dobrých rukou!

Víte, co mají společné Huawei, BMW, Yamaha a O2? Hádáte správně... LiveAgent!

Vyzkoušet nyní zdarma Není vyžadována kreditní karta

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×

Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo