Bezplatná zkušební verze

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Jsou pro vás sociální sítě stresující?

Pohodlně se usaďte a odpočívejte, LiveAgent převede všechna oznámení na tikety.

  • ✓ Žádné vstupní poplatky    
  • ✓ Zákaznická podpora 24/7    
  • ✓ Nevyžadujeme kreditní karty    
  • ✓ Možnost kdykoliv ukončit
Na LiveAgent spoléhají
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Social
Social media support software

Podpora na sociálních sítích součástí vašeho helpdesku

LiveAgent je vícekanálový software technické podpory, který shromažďuje všechny vaše interakce se zákazníky z vícera sociálních sítí a logicky je organizuje na jednom místě. Používání LiveAgenta pro zákaznický servis vám umožní soustředit se na nejdůležitější obchodní cíle a zároveň udržet vysokou spokojenost zákazníků.

Podpora na sociálních sítích s LiveAgentem je rychlá, efektivní a za rozumnou cenu. Vyzkoušejte si to ještě dnes.

Nechejte LiveAgent zpracovávat vaše zprávy ze sociálních sítí

Často vás rozptylují zprávy ze sociálních sítí od vašich potenciáních i stávajících zákazníků? S tím je konec. Propojte všechny své kanály sociálních sítí s LiveAgentem a těžte z pokročilé automatizace. Díky neomezené historii a sjednoceným zprávávm získáte úplný obrázek o každé osobě, se kterou jste kdy hovořili.

Co takový software obsahuje?

Facebook

Naše Facebook integrace eliminuje potřebu neustále monitorovat velké množství profilů, přepínat se mezi účty a sdílet přihlašovací údaje mezi vícero agenty. Všichni agenti mohou odpovdat na tikety z jedné univerzální schránky, žímž se eliminuje také jejich závislost na správci Facebook stránky.

Využití Facebook integrace je velice snadné. Jednoduše připojte svou Facebook business stránku (nebo stránky) k řídicímu panelu LiveAgent a začněte. Veškeré komentáře k vašim příspěvkům nebo zmínky o vaší stránce budou automaticky převedeny na tikety, na které můžete odpovědět a poté archivovat.

Facebook messenger chat app

Facebook Messenger

Integrace služby Facebook messenger se softwarem LiveAgent vám umožní chatovat se zákazníky v reálném čase. V případě, že vám zákazník přímo napíše zprávu na vaší Facebook stránce, okamžitě se tato zpráva zkonvertuje na tiket a vloží se na váš informační panel v softwaru LiveAgent. Tento proces vám umožní jenoduše odpovídat na zprávy ze sociálních sítí, odesílat přílohy nebo dokonce stisknout tlačítko “To se mi líbí”.

Twitter

Integrace softwaru LiveAgent s Twitterem vám umožní monitorovat všechny @zmínky o vaší stránce či libovolné #hashtagy podle vašeho výběru.

Jednoduše propojte svůj učet na Twitteru se softwarem LiveAgent a vyberte si, o které hashtagy a zmínky budete mít zájem. Všechny sledované hashtagy a zmínky budou při jejich vzniku automaticky přetransformovány na tikety a budou automaticky přiřzené oddělení, které si vyberete. LiveAgent automaticky spravuje všechny Tweety obsahující vámi sledovaná klíčová slova, tedy můžete na ně jednoduše odpovídat z jednoho místa.

Instagram

Integrace Instagramu se softwarem LiveAgent vám umožní prohlížet příspěvky )a následně na ně odpovídat), ve kterých jste byli označeni nebo zmíněni. Stejně tak je možné odpovídat na všechny komentáře zákazníků k vašim příspěvkům. Díky univerzální schránce LiveAgent budete mít všechny své tikety pod jednou střechou, takže už více nebudete muset sledovat vícero zařízení nebo účtů. LiveAgent šetří vašim agentům čas, zlepšuje jejich rychlost odezvy na dotazy a současně zvyšuje jejich produktivitu.  Vyzkoušejte si to.

Viber

Integrace Viberu se software LiveAgent vám umožní přijímat a odpovídat na Viber zpávy přímo z vaší univerzální schránky. Prohlédněte si naše ukázkové video a zjistěte, jak integrace funguje!

Užitečné funkce pro zrychlení zákaznické podpory na sociálních sítích

Nemusíte trávit hodiny nad sociálními sítěmi, abyste svým zákazníkům odpověděli včas.

Každá zpráva ze sociálních sítí se dostane do stejné schránky jako e-maily, chaty a hovory.

Vyberte si ze stovek pravidel a podmínek pro zautomatizování vašich pracovních procesů.

Požívejte značky a přiřazujte tickety konkrétním oddělením pro jednodušší správu zákaznické podpory na sociálních sítích.

Zvyšte vaši produktivitu prostřednictvím používání přednastavených zpráv, přiloh a poznámek.

Peter Komornik

LiveAgent kombinuje excelentní live chat, tiketování a automatizaci, což nám umožňuje poskytovat výjimečnou podporu našim zákazníkům .

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Software za spravedlivé ceny

Zvolili jsme jiný přístup, než ostatní softwary na trhu. Některé komunikační kanály nabízíme jako doplňky, díky čemuž šetříte vaše peníze, zejména pokud máte velký počet agentů. Díky naší transparentní cenotvorbě platíte pouze za to, co používáte.

Add-on

Doplňky

Plaťte jen za to, co potřebujete a používáte.

895 /měsíc
All-Inclusive

All-Inclusive

Všechny funkce LiveAgenta včetně podpory na sociálních sítích.

895 /měsíc

Získejte konkurenční výhodu

Zefektivněním vaší zákaznické podpory na sociálních sítích prostřednictvím našeho software získáte obrovskou výhodu oproti konkurentům. Vaši zákazníci mají zájem se s vámi zkontaktovat bez potřeby bádání po tom, který způsob interakce s vámi je nejrychlejší a nejspolehlivější.

Nezapomínejte na to, že staré dobré e-maily jsou nahrazeny chatem v reálném čase, call centrem a komunikací se zákazníky na sociálních sítích. Se softwarem LiveAgent budete moct nabízet okamžité odpovědi na dotazy vašich zákazníků prostřednictvím jakéhokoliv kanálu. Investice do softwaru tohto typu vám pomůže poskytovat rychlou, pohodlnou a bezproblémovou podporu zákazníků.

Have a competitive advantage

Více než 30 000 společností se nemůže mýlit

Prohlédněte si úspěšné příběhy společností využívajících LiveAgent a doporučení našich spokojených zákazníků. Zjistěte, jak může LiveAgent posunout vaši zákaznickou podporu na vyšší level a zvýšit spokojenost vašich obchodních partnerů.

Používejte náš software jakýmkoli způsobem

LiveAgent se přizpůsobí velikosti a odvětví vaší společnosti. Pomáháme organizacím všech typů a velikostí. Podívejte se na to, co řekli o našem softwaru naši zákazníci.

Business pages

Řešení pro podniky

Startupy a korporace

Velké podniky

Vládní instituce

Vzdělávací a neziskové organizace

Industry Solutions

Řešení pro různá odvětví

Elektronický obchod a služby

Cestování a ubytování

Marketing a telekomunikace

Zábava

Důvody, proč byste měli používat software pro podporu zákazníků na sociálních sítích

Zajímalo vás někdy, proč jiné společnosti začli komunikovat se svými zákazníky prostřednictvím software zákaznické podpory na sociálních sitích místo přímé interakce na těchto sítích? Je to proto, že je už unavovalo pořád sledovat různá média, sdílet přihlašovací údaje mezi agenty a přepínat sa mezi účty. I vy se s těmito nepříjemnostmi potýkáte?

Smiley face icon

Chybějící přehled

Ztrácíte přehled ve vaší komunikaci se zákazníky? Neustále se přepínáte mezi více účty? LiveAgent shromažďuje veškerou komunikaci na jednom místě.

Clock icon

Mrhání drahoceným časem

Trávíte spoustu času přepínáním mezi zůznými druhy software i hardware? Umožněte LiveAgentu vám jednoduše pomoct.

Web icon

Těžko spravovatelné

Spravujete vícero profilů na různých sociálních sítích? S LiveAgentem je můžete spravovat z jednoho místa.

Co pro společnost znamená poskytovat zákaznickou podporu na sociálních sítích?

Software zákaznické podpory na sociálních sítích je relativně novou záležitostí. Jejím hlavním cílem je shromáždit každou zprávu a každou zmínku o vaší společnosti z různych sociálních sítí do jedného systému, ze kterého můžete jednoduše komunikovat s vaším publikem.

Hlavní výhodou tohto typu softwaru je, že je součástí multifunkčního helpdesku. Tento systém vám umožní vidět interakce zákazníků z různych kanálů na jednom místě. Kromě toho se každá zpráva ukladá do jedné univerzální schránky a transformuje na ticket.

What is social media customer service   kópia
How to choose social support system

Jak si vybrat ten správný?

Pokud jste se rozhodli začít poskytovat podporu zákazníků na sociálních sítích, avšak bez přímého přihlašování se ke konkrétním účtům, měli byste si sepsát všechny požadavky na nový systém. V první řadě byste si měli určit, jestli chcete přijímat vaše e-mailovou komunikaci do stejné schránky, do které budete přijímat zprávy ze sociálních sítí.

Po tomto kroku byste se měli rozhodnout, jestli chcete poskytovat podporu prostředníctvím live chatu, call centra či poskytovaní samoobslužného portálu pro zákazníky formou báze znalostí. V neposlední řade byste se měli rozhodnout, jestli chcete vlastnit platformu, jako například zákaznický portál, kam budou mít uživatelé možnost posílat svoje návrhy, žádosti, zeptat se na různé problémy prostřednictvím fóra či navrhnout vylepšení a poskytnout zpětnou vazbu.

Neváhejte a vyzkoušejte si LiveAgent ještě dnes

LiveAgent je nejrecenzovanější, nejdoporučovanejší a nejoblíbenější helpdesk software pro malé a střední podniky v roce 2020. Existuje více důvodů, proč tomu tak je. Nabízíme špičkový software zákaznické podpory, který poskytuje bezproblémový zážitek vašim zákazníkům a také vašemu týmu zákaznické podpory. Vyzkoušejte si software LiveAgent již dnes prostřednictvím naší bezplatné 14-denní zkušební verze. Rádi vás přijmeme mezi nás.

Don t hesitate, try LiveAgent today
Social media support comparison

Porovnejte softwary zákaznické podpory na sociálních sítích

Pokud hledáte ten nejlepší systém zákaznické podpory včetně možnosti poskytovat podporu na sociálních sítích, je nezbytné udělat si srovnání možných alternativ. Vícekanálová zákaznická podpora v sobě obsahuje mnohem více, než jen integrace se sociálními sítěmi. I když možná nebudete potřebovat všechny funkce, je důležité, abyste v průběhu růstu vaší společnosti měli možnost si je dodatečně přidat.

Co říkají statistiky o podpoře na sociálních sítích?

ticketing email ticketing

Podpora na sociálních sítích

65% lidí ve věku 18-34 let věří, že sociální sítě jsou efektivním způsobem komunikace se společnostmi. Microsoft

Speed o meter

Čas odezvy

48% spotřebitelů očekává odpovědi na své dotazy a stížnosti na sociálních sítích do 24 hodin. Statista

Connect favourite VoIP provider and contacts

Bezproblémové zkušenosti

Více než 50% společností označilo za nejkritičtější problém se zákazníky právě „poskytovaní bezproblémového zážitku zákazníků na víceru kanálů současně.” Incite Group

call center cloud based call center software

Digitální vs. hlasová

57% zákazníků by raději kontaktovalo společnosti prostřednictvím digitálních médií, jakými jsou e-maily či sociální sítě, než aby využili hlasovou zákaznickou podporu. Ameyo

Brand loyalty stems from good service

Věrnost značce pramení z dobrých služeb

Přátelští zaměstnanci společnosti či milí a vstřícní agenti zákaznické podpory dokážou poskytnout zákazníkům nezapomenutelné zážitky, které dokážou zvýšit jeich loajalitu vůči značce až v 73% případů.

Poskytování takových zkušeností může být jednoduché, pokud víte, jak na to. Podle Shepa Hykena, odborníka na služby zákazníkům, by agenti zákaznické podpory měli odpovídat včas, personalizovaně a nikdy sa nezapomenout zeptat na další dotazy. Například, když vás zákazník požádá, aby jste rychle vyřešili jeho problém, zeptejte se ho, jak rychle by měl být jeho problém vyřešen, tedy jestli lze reálně jeho očekávání splnit nebo je potrebné je snížit.

Pamatujte, že loajální zákazníci zvyšují vaše ROI, protože mají tendenci víc nakupovat.

Všechny kanály podpory pod jednou střechou

Software zákaznické podpory pro sociální média LiveAgent je integrován do více komunikačních kanálů a nabízí téměř 200 funkcí.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

FAQ

Jaká je to podpora na sociálních sítích?

SZákaznická podpora může být poskytována potenciálním nebo stávajícím zákazníkům také na sociálních sítích, jako například Facebooku, Instagramu nebo Twitteru. Taková zákaznická podpora zahrnuje odpovídání na přímé zprávy, komentáře nebo zmínky do 24 hodin.

Jakým způsobem je možné využívat sociální sítě k poskytování zákaznické podpory?

Nejlepším způsobem používání sociálních sítí k poskytování zákaznické podpory je brát tento komunikační kanál vážně a přijmout ho za svůj oficiální nástroj. Poskytujte rychlé, upřímné, příjemné a inteligentní odpovědi na jakékoli otázky, komentáře či zmínky.

Co je software pro poskytování zákaznické péče na sociálních sítích?

Software pro poskytování zákaznické péče na sociálních sítích je součástí helpdesk řešení. Umožňuje vašim obchodním zástupcům rychle odpovídat na dotazy zákazníků z jednoho prostředí. Výsledkem je, že se nemusí kvůli odpovědi přepínat mezi různými platformami. Tento software může pomoci zabránit frustraci a nespokojenosti zákazníkl, protože nikdy neztratíte přehled nad dotazy zákazníků. Být přítomný a rychle reagovat je velice důležité pro budování vztahl se zákazníky na sociálních sítích. S tímto řešením zákaznické péče na sociálních sítích můžete okamžitě a efektivně budovat loajalitu zákazníků.

Proč je LiveAgent ideálním řešením pro poskytování zákaznické péče na sociálních sítích?

LiveAgent lze propojit s vícero platformami sociálních sítí. Například kdykoli obdržíte komentář nebo zmínku o příspěvku z Instagramu, vytvoří se v LiveAgentu tiket. To stejné platí také pro Twitter. Kromě těchto dvou můžete připojit také Viber nebo Facebook.

Proč jsou sociální sítě tak důležité pro podporu zákazníků?

Sociální sítě jsou pro zákaznický servis nezbytné pro jejich nabízenou možnost společnostem kontaktovat své zákazníky. Společnostem dávají taktéž možnost jednoduše aktualizovat jejich stav či oznámit zákazníkům nové informace nebo změny. Stejným způsobem mohou zákazníci kontaktovat společnosti s dotazy, komentáři či problémy. Pokud však dotazy zákazníků zůstanou nezodpovězeny, existuje velká pravděpodobnost, že zákazníci přejdou ke konkurenční společnosti.

Budete v dobrých rukou!

Víte, co mají společné Huawei, BMW, Yamaha a O2? Hádáte správně... LiveAgent!

Vyzkoušet nyní zdarma Není vyžadována kreditní karta

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×

Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo