Bezplatná zkušební verze

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Software pro úsěch u zákazníků - pro lepší zákaznickou zkušenost

LiveAgent vám umožňuje zkombinovat všechny zákaznické komunikační kanály do jediné sjednocené schránky, ke které má přístup každý z vaší společnosti. To umožňuje každému zaměstnanci vidět všechny interakce se zákazníky na jednom místě a agentům dává možnost začít budovat vřelejší vztahy s vašimi zákazníky.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Proč potřebujete software pro úspěch u zákazníků

Klíčem k úspěchu v zákaznickém servisu jsou skvělé vztahy s vašimi zákazníky. Abyste toho dosáhli, je důležité zvyknout si rychle, efektivně a odobitě reagovat na dotazy zákazníků. Mnoho online společností však čelí různým výzvám v oblasti správy dotazů na helpdesk, což jim může bránit v poskytování efektivních odpovědí.

questions

Při správě dotazů na helpdesk jsou nejčastěji hlášeny následující problémy:

undraw inbox cleanup w2ur (1)

Ztracené e-maily

Většina e-mailových klientů může ztěžovat práci ve sdílené schránce, protože nebyli vytvořeni s ohledem na spolupráci. Například při práci v Outlooku můžete smazat práci vašeho kolegy, aniž by o tom věděl a naopak. Díky tomu může snadno dojít k přehlédnutí, ztrátě nebo dokonce smazání důležitých e-mailů. Diky LiveAgentu budou mít všichni vaši zaměstnanci přístup ke sdílené schránce, což týmům usnadní spolupráci.

Pozdní odpovědi

Není dobrou zásadou nechat zákazníky čekat, díky čemuž mohou být frustrovaní. Bohužel, často to bývá u zákaznického servisu realitou. To platí zejména pro organizace s velkými týmy podpory, protože je velmi snadné přehlédnout důležité e-maily – dokud není příliš pozdě.

S LiveAgentem však můžete nastavit různá připomenutí pro e-maily s vyšší prioritou. Výsledkem je, že váš tým vždy zachytí důležité e-maily včas.

woman sitting down in office at her desk working on laptop and taking notes
undraw email campaign qa8y

Problematická spolupráce

Máte-li velký tým zákaznického servisu, může být složitá spolupráce při využití klasických e-mailových schránek. Napřiklad, když mají členové týmu volno a obdrží důležitou zprávu, může být zapomenuta nebo ztracena.

Řešení? LiveAgent nabízí sdílenou firemní schránku, která umožňuje zaměstnancům sdílení pracovní zátěže nedostupných agentů.

Řízení výkonnosti

Bez sdílenoho systému pro správu komunikace se zákazníky je extrémně obtížné posoudit výkon vaší zákaznické podpory. S LiveAgentem můžete sledovat všechny zprávy, které proudí mezi vašim týmem a vašimi zákazníky. Můžete snadno odhalit problémy, nebo odměnit členy týmu, kteří vašim zákazníkům poskytují excelentní služby.

Cartoon woman looking at graph

Seznamte se s LiveAgentem - multikanálovou komunikační platformou

Lost icon

Sledujte dotazy a odpovídejte na ně

LiveAgent nabízí všem členům vašeho týmu snadnou cestu ke sledování a odpovídání dotazů zákazníků. Integruje všechny formy komunikace se zákazníky do jediného bezproblémobého softwaru.

Group 370 icon

Vícekanálové řešení pro vaši společnost

Nezáleží na tom, jestli vás zákazníci kontaktují skrze call centrum, live chat, sociální sítě, nebo e-mail, LiveAgent se o vás postará, takže vaši zaměstnanci mohou nepřetržitě monitorovat komunikaci se zákazníky.

Clock icon

Komunikujte efektivně díky LiveAgentu

Klíčem k úspěchu u zákazníků je komunikace a LiveAgent nabízí vám a vašemu týmu nástroj, který pro efektivní komunikaci potřebujte.

Peter Komornik

LiveAgent kombinuje excelentní live chat, tiketování a automatizaci, což nám umožňuje poskytovat vyjímečnou podporu našim zákazníkům.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Pokročilé funkce

LiveAgent nabízí mnoho nástrojů, které mohou mít dramatický dopad na výkon vašeho týmu a úspěch vašeho zákaznického servisu. Společně tyto nástroje umožňují vašim zaměstnancům bezproblémově komunikovat s vašimi zákazníky napříč více kanály.

email ticketing
undraw Savings dwkw

Nejlepší hodnota za vaše peníze

Náš software pro úspěch u zákazníků má nejlepší hodnocení ve svém odvětví a překonává ostatní softwary pro služby zákazníkům, které jsou dražší a nabízejí mnohem méně funkcí.

Mobilní helpdesk aplikace

Zajištění úspěchu u zákazníků znamená nabídnout zákazníkům vícekanálový zážitek. Proto jsme vyvinuli vlastní, nativní aplikaci pro Android i iOS, kterou lze bez problémů propojit s vaším webovým klientem.

I když nejsou vaši zaměstnanci v kanceláři, mohou i nadále komunikovat s vašimi zákazníky prostřednictvím e-mailu, telefonu a sociálních sítí – to vše přímo z aplikace. Výsledek? Každá důležitá zpráva dostane okamžitě svou odpověď.

undraw Mobile application mr4r
undraw connected world wuay

Plně multijazyčný

Náš software pro úspěch u zákazníků je používán po celém světě a je nabízen s plnou či částečnou vícejazyčnou podporou. Nabízí více než 40 jazyků aplikace a umožňuje plně přizpůsobit všechna speciální písmena nebo diakritiku v aplikaci.

Díky tomu má každý zaměstnanec možnost používat svůj rodný jazyk při odpovídání na dotazy a požadavky zákazníků a také zákazníci mohou vyhledat pomoc ve svém jazyce.

Funkce, které potřebujete

Náš intuitivní tiketovací systém vám umožní letmým pohledem vidět všechny vaše interakce se zákazníky a umožní vám automatizovat mnoho běžných úkolů zákaznického servisu. Vaši zaměstnanci mohou snadno přepínat mezi různými formami komunikace a vaši zákaznickou zkušenost můžete přizpůsobit konkrétním potřebám vaší oblasti působení tím, že vytvoříte kontaktní formuláře a podpůrná zákaznická centra.

LiveAgent se neustále vylepšuje a vyvíjí nové funkce. V současnosti LiveAgent nabízí více než 179 funkcí helpdesku a přes 40 dalších integrací.

undraw features overview jg7a

Více než 21 000 společností se nemůže mýlit

Na LiveAgent spoléhají některé z největších a nejprestižnějších společností na světě. Přečtěte si naše příběhy úspěšných a reference, abyste zjistili, jak i vám může LiveAgent pomoci dosáhnou úspěchu u zákazníků, zajistit jejich loajalitu a posunout vaši zákaznickou podporu na vyšší úroveň.

undraw app installation mbdv

LiveAgent se přizpůsobí vaší společnosti

Navrhli jsme LiveAgent jako agilní řešení zákaznického servisu a náš software je vhodný pro společnosti všech velikostí. Bez ohledu na to, v jakém odvětví působíte nebo jak velká je vaše společnost, můžeme vám pomoci vybudovat lepší komunikaci s vašimi zákazníky.

Co je software pro úspěch u zákazníků?

Software pro úspěch u zákazníků vám a vašemu týmu pomůže se správou interakcí s vašimi zákazníky. LiveAgent je SaaS řešení, které spojuje veškerou vaši komunikaci do jednoho bezproblémového systému.

Vaši zákazníci využívají různé cesty, jak vás kontaktují, jako e-mail, telefon, messenger nebo live chat, takže udržování veškeré komunikace na jednom místě pomáhá vašm agentům zákaznického servisu lépe promlémům porozumět a rychleji odpovídat. LiveAgent má také monosti pro interní komunikaci, abyste mohli citlivá data zákazníků udržet v bezpečí.

undraw faq rjoy
undraw to do list a49b

Jak vybrat správný software

Trh se softwary pro úspěch u zákazníků je přeplněný, ale každý prodejce vám nabídne jinou sadu nástrojů. Stejně jako u každého jiného rozhodování o nákupu budou vaše požadavky na software pro úspěch u zákazníků záviset na průmyslovém odvětví, velikosti vaší společnosti a vašich osobních potřebách.

Většina poskytovatelů softwaru nabízí pouze základní funkce, které obsahují tiketování, live chat nebo analytický řídící panel. Ty pokročilejší mají automatizaci, podporu více bází znalostí nebo jinou sadu nástrojů pro spolupráci.

My v LiveAgent jsme šli ještě o krok dále. Přímo do naší platformy jsme zabudovali call centrum software, což vám umožňuje pohodlně přepínat mezi telefonními hovory a jinými formami komunikace. LiveAgent také podporuje zprávy ze sociálních sítí přímo v nativním řídícím panelu, odkud můžete na tyto zprávy přímo odpovídat. Náš jedinečný tiketovací systém spojuje všechny formy komunikace do jednoho místa.

Porovnání softwarů pro úspěch u zákazníků

S tolika možnostmi na trhu může být výběr softwaru pro úspěch u zákazníků poněkud skličující záležitost. Proto jsme LiveAgent sestavili tak, aby byl co nejchytřejší. Pokud máte pouze jednočlenný tým zákaznické podpory, žádný problém: LiveAgent uspořádá všechny zprávy. Máte-li velký tým, který pracuje na dotazech zákazníků, LiveAgent jim umožní spolupracovat a vašim zákazníkům přinese nejlepší možný zážitek.

LiveAgent všechny tyto funkce nabízí skrze intuitivní uživatelské rozhraní, které je jednoduché k naučení a ze kterého můžete vidět všechny klíčové metriky, ukazující, jak dobře vašim zákazníkům pomáháte. Využívání LiveAgenta je velice výhodné, protože všechny tyto užitečné funkce získáte za cenu průměrné večeře pro dva.

undraw mobile testing reah

Budete v dobrých rukou!

Víte, co mají společné Huawei, BMW, Yamaha a O2? Hádáte správně... LiveAgent!

Vyzkoušet nyní zdarma Není vyžadována kreditní karta

FAQ

Co je software pro úspěch u zákazníků?

Software pro úspěch u zákazníků pomáhá společnostem zajistit, aby většina interakcá se zákazníky byla uspokojivá. Jak? Poskytnutím denně potřebných nástrojů vašim agentům.

Proč potřebuji software pro úspěch u zákazníků?

Software pro úspěch u zákazníků usnadňuje vyřizování velkého množství dotazů zákazníků pomocá funkcí, jako jsou SLA, časová pravidla a automatická distribuce tiketů.

Jak je úspěch u zákazníků definován?

Úspěch u zákazníků znamená, že se vaše společnost dokáže efektivně vypořádat s dotazy zákazníků. Vysledkem je udrřitelnost zákazníka a jeho loajality a zvýšení zisků společnosti.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×

Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo