Bezplatná zkušební verze

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Získejte více potenciálních zákazníků díky live chatu.

Pozvedněte zapojení zákazníků
na vyšší úroveň s LiveAgentem

  • ✓ Žádné vstupní poplatky    
  • ✓ Zákaznický servis 24/7    
  • ✓ Nevyžadujeme kreditní karty    
  • ✓ Možno kdykoliv ukončit
Používají
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc

Zdravím, jsem John, jak vám mohu pomoci?

Rád bych zkontroloval stav své objednávky

Žádný problém, můžete mi, prosím, dát číslo vaší objednávky?

Číslo mé objednávky je GQ34566Objevte nejrychlejší live chat na trhu

Live chat software LiveAgent je rychlý, spolehlivý, zvýší ziskovost vaší společnosti a produktivitu vašeho týmu

Vytvářejte okamžitá spojení díky proaktivnímu live chat softwaru

Používejte live chat software k získávání nových zákazníků. Tento software vám pomůže okouzlit návštěvníky vašich webových stránek v průběhu několika sekund. Používejte automatizaci či inteligentní přiřazování tiketů, které umožňuje návštěvníkům chatovat s těmi nejlepšími agenty.

Díky pokročilým funkcím LiveAgent ušetříte mnoho času a zdrojů, které mžete investovat do důležitějších oblastí – například do vytváření plnohodnotných vztahů se zákazníky. A to jen díky nejlepšímu live chat softwaru.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green
Peter Komornik

LiveAgent spojuje excelentní live chat, tiketování a automatizaci, což nám umožňujeposkytovat výjimečnou podporu našim zákazníkům.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Snadná integrace na webové stránky

LiveAgent byl vytvořen k tomu, aby šetřil váš drahocenný čas. Jednoduchá (copy & paste) integrace vás spojí s vašimi zákazníky během několika sekund. LiveAgent přiřazuje příchozí zprávy či chaty těm správným členům vašeho týmu a dynamicky přizpůsobuje dostupnost chatu v době, kdy se agenti přihlašují a odhlašují v průběhu jejich směny.

Co je software live chat software?

Live chat software zákaznické podpory je kľíčovou součástí komplexního helpdesk softwaru, který společnosti umožňuje komunikovat v reálném čase se svými zákazníky. Díky softwaru LiveAgent si můžete jednoduše nainstalovat live chat modul (jinými slovy live chat widget) na vaše webové stránky. Za neskutečně krátky čas můžete začít komunikovat s vašimi zákazníky a návštěvníky stránek.

Live Chat Software by LiveAgent

Jaké typy live chat softwaru LiveAgent nabízí?

Live chat obvykle představuje pouze chatovací řešení, což znamená, že komunikace probíhá pouze skrze kanály pro zasílání zpráv. Chatovací řešení však mohou zahrnovat i hlasové a obrazové komponenty. Co to znamená? Kromě poskytovaní klasických chatovacích služeb může vaše společnost nabídnout také video chat.

Video chat je vynikajícím doplňkem webového chatu. Umožňuje vám efektivně řešit problémy sdílením obrazovky, což je v odvětvích orientovaných na služby velmi užitečné.

Jak funguje live chat aplikace?

Software pro webový chat je platforma pro komunikaci se zákazníky, která umožňuje bezproblémovou komunikaci mezi zákazníky a týmy zákaznického servisu. Pokud se zákazník spojí prostřednictvím chatovací aplikace, vaši agenti obdrží nový tiket v univerzální schránce LiveAgent. Díky tomu mohou agenti pohotově odpovídat a zlepšovat zapojení zákazníků.

Proč se mnohé společnosti rozhodli používat live chat software

Většina vašich zákazníků od vás očekává okamžité odpovědi na jejich dotazy a problémy. Live chat vám nabízí nejrychlejší způsob, jak se s nimi můžete spojit.

Increase icon

Zvyšte váš prodej a zisky

Zajímá vás, proč tolik návštěvníků opouští vaše webové stránky bez toho, aniž by si u vás něco zakoupili? Komunikujte s nimi živě a získejte si jejich pozornost.

Tachometer icon

Zvyšte spokojenost vašich zákazníků

Vyřešte problémy vašich zákazníků ještě dříve, než budou znepokojeni a začnou hledat alternativy vašeho produktu nebo služby. Zvyšte jejich spokojenost a loajalitu vůči vaší značce.

Euro

Snižujte podíl vašich nákladů

Jeden jediný agent používající live chat software dokáže odpovídat v jednu chvíli vícero zákazníkům. LiveAgent vám pomůže zvýšit vaši produktivitu a zároveň spokojenost zákazníka.

Nabízíme společnostem způsob, jakým mohou chatovat se zákazníky

Podívejte se, jak jsme integrovali live chat do jedné vícekanálové komunikační platformy. LiveAgent je software zákaznické podpory, který nabízí všechny běžné funkce live chatu, které kdy budete potřebovat, a navíc jsme zahrnuli mnoho jedinečných výhod, které v žádném jiném softwaru nenajdete. Funkce webového chatu LiveAgent má prostě všechno.

Nakopněte svou zákaznickou podporu pomocí našich pokročilých funkcí

Nastavte si pravidla pro automatické pozvánky návštěvníků k online chatu a přeměňte návštěvníky v zákazníky. Proaktivní pozvánky k chatu umožňují agentům kontaktovat návštěvníka skrze chat widget. Chatová oznámení slepšují loajalitu zákazníků, protože interakce se zákazníky je rychlejší a efektivnější. Zjistěte více…

tour 03

Sledujte pohyby návštěvníků na vašich webových stránkách a spojte se snimi. Funkce monitorování webových stránek umožňuje zobrazit cestu zákazníka, konkrétní URL adresy, na kterých se právě nacházejí. V případě potřeby může váš tým zákaznického servist kdykoli potenciálního zákazníka kontaktovat. Zjistěte více…

Dejte svým agentům možnost přípravy odpovědi dříve, než zákazník odešle svůj dotaz. Tato funkce umožňuje vašemu prodejnímu týmu zobrazit náhled zprávy, kterou zákazník právě píše. Výsledkem je, že vaši obchodní zástupci mohou poskytovat rychlá řešení a zlepšovat uživatelský komfort. Zjistěte více…

Poskytujete vícejazyčnou podporu? LiveAgent umožňuje nastavit preferovaný jazyk pro okno chatu, takže můžete poskytovat hvězdný zážitek z chatu. Zjistěte více

Dostupné ceny

LiveAgent nabízí trhu live chat softwarů ten nejlepší možný produkt za velmi atraktivní a přijatelnou cenu

Ticket+Chat

Ticket+Chat

Live chat funkce nad rámec standardních funkcí helpdesku.

660 /měsíc
All-Inclusive

All-Inclusive

Všechny funkce tiketingu a live chatu rozšířené o vestavěnou telefonní ústřednu.

895 /měsíc
How to choose the right live chat software

Jak vybrat správný live chat software

Live chat je jako funkce dostupný v mnoha softwarech. Avšak to, co by pro vás měl být důležité, jsou pokročilé funkce chatu, které by měly být integrované do komplexního systému zákaznické podpory. LiveAgent vám je všechny nabízí. Vyberte si z nabídky licenčních plánů na základě vašich potřeb. Jestliže potřebujete live chat aplikaci, náš Tiket+Chat plán je to pravé, po čem byste měli sáhnout. All-Inclusive plán navíc obsahuje cloudové call centrum a funkci pro video hovory. Taktéž nabízí možnost načítaní příspěvků a zpráv ze sociálních sítí do software LiveAgent.

Live chat jako součást helpdesk softwaru

LiveAgent nabízí pokročilé funkce helpdesk softwaru, včetně výkonného tiketovacího systému s automatizací, integrace sociálních sítí( Facebook, Instagram, Twitter, Viber), call centra a centra podpory. V současné době máme k dispozici více než 180 funkcí helpdesku!

tour 03

Výhody používání live chat softwaru

Increase icon

Zvýšená míra konverzí

Výběr a používání správného live chat software může vést až k 29% zvýšení míry konverze.

Decrease icon

Snížený čas řešení problémů

LiveAgent vám pomůže rapidně snížit čas řešení problémů a stížností vašich zákazníků.

Cart icon

Snížená míra opuštění nákupního košíku

Zvyšte spokojenost vašich zákazníků s nakupováním na vašich stránkách díky poskytování rychlé pomoci.

Všechny kanály podpory pod jednou střechou

Live chat software LiveAgent integruje více komunikačních kanálů a nabízí téměř 200 pozoruhodných funkcí.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

FAQ

Co je to live chat zákaznická podpora?

Live chat nabízí ten nejrychlejší způsob komunikace s vaším klientem nebo zákazníkem. Agentům zákaznické podpory umožňuje odpovídat na dotazy zákazníků okamžitě a poskytovat hvězdné služby. Live chat v podstatě představuje jednoduché chatovací okno, ve kterém zákazník a agent komunikují se záměrem vyřešení specifického problému, týkajícího se produktu nebo služby, kterou společnost poskytuje. Je jednou z možností poskytování zákaznické podpory.

Jak Live chat funguje?

Live chat umožňuje zákazníkovi přímo kontaktovat agenta zákaznické podpory Když se zákazník spojí s agentem prostřednictvím live chatu, komunikace začne probíhat v reálném čase. Live chat eliminuje potřebu zákazníka čekat na svou odpověď velmi dlouho dobu. Klient může kontaktovat vašeho agenta prostřednictvím kliknutí na tlačítko chatu, umístěné na vašem webu. Klient vyplní jednoduchý formulář a okamžitě začne konverzace s agentem zákaznické podpory. Live chat v podstatě představuje okno rozhovoru, ve kterém komunikuje zákazník s vaším agentem s cílem vyřešení dotazu nebo problému.

Proč potřebujete live chat?

Pro zabezpečení přímé a okamžité zákaznické podpory vašich klientů je potřebné pořídit si live chat. Live chat je jedním z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů, jak umožnit vašim klientům, aby vás rychle kontaktovali. Poskytnutím rychlého způsobu komunikace s vaší společností můžete zvýšit vaše ROI. Zákazníci vždy ocení rychlou odpověď týkající se jejich problému či dotazu, což zase zvyšuje jejich loajalitu a spokojenost. Věrný a spokojený zákazník se k vám s větší pravděpodobností vrátí i v budoucnosti a udrží tak vaše podnikání v chodu.

Dokáže live chat zvýšit váš prodej?

Poskytování rychlé a efektivní podpory udržuje vaše klienty šťastné a loajální vůči vaší značce a společnosti. V současnosti lidé nejsou tolik trpěliví, aby čekali na nespolehlivou podporu. Rychlou podporou můžete zvýšit počet věrných zákazníků, kteří si s větší pravděpodobností koupí váš produkt nebo službu i v budoucnosti.

Jak získám live chat pro mé webové stránky?

Live chat software vám umožní jednoduše přizpůsobit již existující tlačítka nebo si vytvořit své vlastní. Po samotné tvorbě tlačítka si jej musíte integrtovat na web prostřednictvím umístění (copy&paste) vygenerovaného kódu na určené místo na vaší stránce.

Co představuje live chat na vašem webu?

Live chat představuje funkci, které umožňuje zákazníkům spojit se s vaší společností v reálném čase. Pro komunikaci se zákazníkem jednoduše umístíte chatovací modul na svou stránku a začnete chatovat.

Bude mi používání softwaru někdy účtováno?

Ve službě LiveAgent nabízíme navždy bezplatný účet, avšak s určitými omezeními. Ke všem našim předplatným nabízíme také 14denní bezplatnou zkušební verzi. Po skončení zkušebního období vám však nebudou účtovány žádné poplatky. Prostě se služba zastaví. Pokud však budete chtít předplatné používat i nadále, budete muset vyplnit fakturační údaje. Ceny jednotlivých plánů jsou uvedeny v našem ceníku.

Kdy má smysl investovat do live chat softwaru?

Live Chat software je vždy skvělou volbou, pokud se snažíte udržet krok před konkurencí. Pokud máte dostatečný provoz na webu a chcete poskytovat podporu v reálném čase, pak live chat dává smysl vždy, bez ohledu na velikost společnosti.

Jaké jsou vyýhody live chat softwaru?

Live chat software má mnoho výhod, ale mezi hlavní patří: vyšší prodeje, lepší zákaznická zkušenost, vyšší spokojenost zákazníků a efektivní pracovní postup zákaznického servisu.

Jaké jsou běžné funkce live chat softwaru?

Mezi běžné funkce live chatu patří předpřipravené odpovědi, proaktivní pozvánky k chatu, přesměrování chatů, sledování návštěvníků webových stránek, analytika chatu, neomezená historie chat a distribuce tiketů.

ak se mohu stát dobrým live chat agentem?

Pokud chcete být dobrým agentem, musíte být k vašim zákazníkům přátelský, trpělivý, musíte být informovaný, důkladný, ochotný pomoct a především rychlý. Jako dobrý agent musíte zajistit, aby byli vaši zákazníci vždy spokojení a byl jim poskytnut perfektní zákaznický servis.

Budete v dobrých rukou!

Víte, co mají společné Huawei, BMW, Yamaha a O2? Hádáte správně... LiveAgent!

Vyzkoušet nyní zdarma Není vyžadována kreditní karta

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×

Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo