Bezplatná zkušební verze

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Vytvořte call centrum během 5 min.

Užijte si křišťálově čistý zvuk a podporu bez nutnosti potřeby hardwaru

 • ✓ Žádné vstupní poplatky    
 • ✓ Zákaznická podpora 24/7    
 • ✓ Nevyžadujeme kreditní karty    
 • ✓ Možnost kdykoliv ukončit
Na LiveAgent spoléhají
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Call center in help desk software - LiveAgent
Call Center Software

Váš plně vybavený software call centra čeká

Spojte se bez námahy se svými zákazníky  napříš všemi kanály. Cloudový, více-kanálový software call centra LiveAgent je vše, co potřebujete, abyste svým zákazníkům mohli poskytovat spolehlivé a personalizované služby.

Naše VoIP (Voice over Internet Protocol) telefonní ústředna je vybavena pokročilými funkcemi, jako je IVR, funkce zpětného volání, ACD, inteligentní směrování hovorů, přepojování hovorů, neomezené nahrávání hovorů a videohovory v HD kvalitě – a to je jen začátek.

Co je call centrum software?

Call centrum software je systém, který vám umožní úspěšně se vypořádat s příchozími i odchozími hovory. Pojem call centrum software bývá často zaměňován se softwarem kontaktního centra.

Hlavní rozdíl spočívá v tom, že software kontaktního centra umožňuje podnikům propojit více kanálů do jednoho rozhraní. Vaši zákazníci vás tak mohou kontaktovat prostřednictvím telefonu, e-mailu, fóra, sociálních médií, živého chatu atd.

Mezi výhody používání call centrum softwaru patří zajištění kvality, snížená míra opuštění hovoru, lepší efektivita agentů, lepší zákaznická zkušenost a vyšší prodej.

Jak můžete těžit z robustního call centrum softwaru LiveAgent?

Personalizované zákaznické zkušenosti

Softwarové řešení call centra umožňuje vaším agentům efektivně vyřizovat všechny hovory zákaznické podpory. Klíčovými funkcemi, které vytvářejí vynikající zákaznický zážitek, jsou automatická distribuce hovorů, IVR a interní hovory.

Každý podnik by se měl snažit zlepšovat zákaznickou zkušenost (CX), protože pozitivní zkušenosti jsou nezapomenutelné a často vedou k prodloužení loajality zákazníků a zvýšení prodeje. Tato skutečnost platí pro podniky všech velikostí.

Vyšší produktivita

Existují dvě hlavní funkce call centra, které vám mohou pomoci zvýšit produktivitu vašich agentů. Jedním z nich je IVR a druhým směrování hovorů založené na dovednostech, které vaší společnosti umožňuje okamžité přepojení zákazníka ke správnému agentovi nebo oddělení.

IVR řešení představuje lepší cestu k zákazníkovi. Díky IVR je velice nepravděpodobné, že vaši zákazníci budou neúspěšně přepojeni.Díky tomu mohou agenti zákaznických služeb mnohem efektivněji zpracovat větší množství dotazů.

Lepší kvalita týmu zákaznických služeb

Jednou ze standardních funkcí, která je poměrně málo využívána, ale je skutečně výhodná, je neomezené nahrávání hovorů. Řada společností se domnívá, že se jedná pouze o preventivní nástroj proti právním krokům. Ve skutečnosti je to však skvělý způsob, jak stanovit oblasti pro zlepšení.

Analýza hovorů zákaznické podpory v reálném čase vám umožňuje rozpoznat silné a slabé stránky výkonu vašeho agenta, což vám pomůže vytvořit konečný plán neustálého zlepšování. Kromě toho může představovat formu školení pro nové agenty zákaznických služeb, protože jde o skvělý způsob, jak se naučit podnikové procesy z příkladů.

Celkově mohou všechny tyto akce dramaticky zlepšit spokojenost zákazníků, protože vaše firma bude schopna poskytovat lepší podporu.

Call centrum s neomezenou historií

Náš call centrum software je součástí multi-kanálového řešení, které vám umožňuje být ve spojení se stávajícími i potenciálními zákazníky

Cloudový call centrum software

Bezkonkurenční
úspory

Webové call centrum LiveAgent je efektivní řešení pro místní a mezinárdoní příchozí i odchozí hovory. Nevyžadujeme žádné skryté poplatky za využívání či další extra platby. Neustále přidáváme nové funkce a vylepšujeme náš software, takže virtuální call centrum bude vždy vybaveno nejnovější technologií – zdarma.

Spolehlivé, profesionální call centrum

LiveAgent call centrum software je spolehlivý a škálovatelný, což z něj dělá dokonalé řešení pro malé i velké podniky.  Nabízíme nepřetržitou podporu napříč různými kanály, 365 dní v roce a ve více jazycích

Jednoduché, přesto výkonné call centrum

Nastavte si své virtuální call centrum a začněte poskytovat profesionální hlasovou podporu během několika minut. Vyberte se svého oblíbeného poskytovatele VoIP služeb ze seznamu našich partnerů, nastavte zařízení s neomezeným počtem agentů a začněte odpovídat na telefonní hovory přímo z vašeho prohlížeče.

Začněte používat náš call centrum software ještě dnes

Nastavování call centra už nemusí být vaší noční můrou. Se softwarem LiveAgent můžete začít poskytovat hlasovou podporu během několika minut díky rychlému nastavení.

reporting dashboard in liveagent

Kompletní přehled řešení vašeho kontaktního centra

Monitorováním statistik hovorů, způsobu používání, dostupnosti a hodnocení agentů prostřednictvím jednotného informačního panelu přehledů zajistíte optimální využití vašeho call centra a také aby se vašim zákazníkům dostalo těch nejlepších služeb.

Identifikujte mezery ve výkonu kontrolou všech metrik call centra a zlepšete výkon vaší služby na základě použitelných statistik.

Využijte naše nativní CRM nebo integrujte své vlastní

LiveAgent nabízí vestavěný CRM software, ale také se bez problému integruje s dalšími významnými poskytovateli CRM (customer relationship management) softwaru. Ukládejte, upravujte a prohlížejte údaje o vých zákaznících v reálném čase, abyste zajistili co nejlepší zákaznickou zkušenost.

LiveAgent je možné integrovat s mnoha softwary pro správu vztahů se zákazníky, včetně SharpSpring, SalesFlare, PipeDrive, Vectera nebo Highrise. Nevidíte v seznamu preferované CRM řešení? Oslovte nás a rádi ho doplníme.

Contact Fields
Call routing feature in LiveAgent's call center software

Výkonná automatizace pro správu pracovního toku

Více-kanálový helpdesk software LiveAgent, jehož součástí je i call centrum, je nabitý výkonnými automatizačními funkcemi, které mohou zvýšit produktivitu vašich agentů. Automatizujte distribuci úkolů (včetně hovorů pomocí ACD), všední a opakující se úkoly a dopřejte agentům kontaktního centra flexibilitu zaměřit se na důležitější úkoly, které zlepšují spokojenost a loajalitu zákazníků a vedou k dalším prodejmím příležitostem.

Snadno spravujte vaši vzdálenou pracovní sílu

V dnešní době je práce na dálku novým standardem. Abyste těmto novým podmínkám vyhověli, musíte k tomu mít vhodné obchodní nástroje. LiveAgent poskytuje cloudové call centrum pro nejlepší optimalizaci vzdálené pracovní síly, takže můžete pro každého vzdáleného agenta automatizovat procesy, prohlížet data a mnoho dalšího.

go remote

Špičkové soukromí a zabezpečení dat

Call centrum software LiveAgent je v souladu s GDPR, využívá šifrování HTTPS a úspěšně prošel ověřovacím auditem API Google OAuth.

Union icon

Bezpečnost
produktu

Naš cloudové řešení call centra pracuje na zabezpečeném připojení pomocí protokolu HTTPS. Celá komunikace mezi prohlížečem a cloudovým kontaktním centrm je šifrovaná, včetně vašich live chatů, hovorů z call centra a e-mailové komunikace.

Cloud icon

Zabezpečení
datového centra

Servery, na kterých je LiveAgent hostovaný, se nachází v objektech kompatibilních s Tier III+ nebo IV nei PCI DSS, SSAE-16 nebo ISO 27001. Naše datové centra jsou zabezpečeny vícero ochrannými prvky, 24/7 hlídány službou, kamerovým systémem CCTV, identifikací pomocí více faktorů a dalšími.

Web icon

Zabezpečení
sítě

Naše síť je chráněna pokročilými branami firewall, špičkovou technologií routerů, zabezpečeným přenosem HTTPS po veřejných sítích a technologiemi detekce a/nebo prevence sítí (IDS/IPS), které monitorují a/nebo blokují škodlivý přenos a síťové útoky.

Funkce call centra

Interní hovory
LiveAgent jako call centrum software podporuje neomezené interní hovory zdarma mezi všemi agenty. Poskytněte svým agentům možnost, jak získat odpovědi na dotazy co nejrychleji a umožněte jim vzájemně si pomáhat.
Více-kanálový helpdesk software
Náš více-kanálový helpdesk software vám pomůže ulehčit komunikaci se zákazníky shromážděním všech zpráv do jedné schránky, včetně zpráv z Facebooku, Twitteru, Viberu, live chatů, call centra či tradičních e-mailů.
Funkce click-to-call a mail-to
Naše webové call centrum má schopnost volat na jakékoliv telefonní číslo na webu. Stačí na číslo kliknout a o zbytek se postará LiveAgent. LiveAgent též využívá protokoly typu mail-to.
Transfery hovorů
Náš call centrum software nabízí zprostředkované hovory. Zárove%n poskytuje možnost transferu hovorů tak, aby byl zákazník úspěšně přepojen na jiného agenta dříve, než je hovor ukončen.
Telefonní systém VoIP call centra
Software call centra LiveAgent je možné integrovat s více než 99% VoIP poskytovateli. Nenašli jste svého preferovaného VoIP poskytovatele v seznamu? Kontaktujte nás a rádi jej do seznamu přidáme.
Funkce zpětného volání
Zvyšte spokojenost zákazníků prostřednictvím vyžádání zpětného volání vždy, když vaši agenti call centra nejsou k dispozici pro příjem hovorů.
Software pro odchozí hovory
Kontaktujte své zákazníky proaktivně tím, že je oslovíte prostřednictvím našeho call centra, které podporuje odchozí hovory. Zlepšete vztahy se zákazníky, optimalizujte odchozí interakce se zákazníky a zvyšte objemy prodeje.
Směrování hovorů do osobního zařízení
Agenti mají možnost přesměrovat příchozí hovory na osobní zařízení, například na mobilní telefon. Toto umožňuje agentům nadále poskytovat zákaznickou podporu na cestách na zařízení dle vlastního výběru.
Více podporovaných zařízení a telefonních čísel
Připojte si neomezené množství zařízení a telefonních čísel do svého LiveAgent účtu. LiveAgent je kompatibilní s hardwarovými i virtuálními zařízeními, jako jsou softwarové telefony.
Více-kanálová pracovní plocha
Kontaktní centrum LiveAgent nabízí kontextově bohaté prvky pracovní plochy pro všechny agenty. Umožněte agentům jednoduše přecházet mezi různými komunikačními kanály nebo jim nabídněte možnost jednoduchého vyhledávání důležitých informací o zákaznících. LiveAgent ulehčuje vyhledávání všech kontextových informací o cestě zákazníka k vyřešení problému od jeho začátku až do konce.
Nativní CRM integrace a integrace se softwarem třetích stran
Zajistěte, aby vaši agenti neustále poskytovali informované a personalizované služby, a to integrací vašeho oblíbeného CRM softwaru do našeho webového call centra. Pokud nemáte preferovaný CRM software, klidně využijte náš nativní nástroj pro správu vztahů se zákazníky, která je přístupný přímo v panelu s informacemi/podrobnostmi tiketu.
Integrace počítačové telefonie (CTI)
Integrujte své stolní počítače, notebooky a hardwarové telefony se softwarem call centra LiveAgent. Lehce odpovídejte a volejte, zároveň svým zákazníkům poskytujte bezchybnou zákaznickou podporu.
Push notifikace přímo v aplikaci
Povolte push notifikace na pracovní ploše a LiveAgent vás upozorní vždy, když se objeví nový live chat, hovor nebo tiket.
Výpisy hovorů
Zkontrolujte své výpisy hovorl a najděte údaje o hovorech, které se uskutečnily, přijaly nebo zmeškali v konkrétním časovém období. Analýza výpisu hovorů softwaru call centra vám pomůže identifikovat mezery ve výkonnosti mezi různými odděleními a skupinami agentů.
Interaktivní hlasová odezva (IVR)
Software call centra LiveAgent podporuje vytváření komplexních IVR stromů. Zaznamenejte své vlastní nahrávky IVR nebo nahrajte předem zaznamenané soubory a umístěte je do svého systému hlasové odezvy LiveAgent, abyste přesměrovali volající na příslušné oddělení nebo agenty.
Automatická distribuce hovorů (ACD)
Naše aplikace call centra automaticky směruje a distribuuje hovory podle priority agenta nebo náhodného přiřazení. Vyberte si nastavení, které vám nejvíc vyhovuje, jako i další vlastní nastavení, například dobu pauzy mezi hovory.
Nahrávání hovorů
Software call centra LiveAgent nabízí možnosti nahrávání neomezeného počtu hovorů. Každý hovor, který se uskuteční, přijme nebo odpoví prostřednictvím služby LiveAgent, se automaticky zaznamená a uloží. Hovory si můžete taktéž kdykoliv přehrát. Nahrávání hovoru používejte k zabezpečení zvýšení kvality, školení nebo k právním účelům.
Softwarové telefony
Software call centra LiveAgent je kompatibilní se všemi poskytovateli softwarových telefonů, včetně Bria, ZoiPer a Linphone. Proměňte jakýkoliv stolní počítač, notebook, mobilní telefon nebo tablet na softwarové zařízení vzdáleného call centra.
Call centrum software pro příchozá hovory
Není třeba zdůrazňovat nebo neustále monitorovat příchozí hovory z více zařízení. Náš call centrum software pro příchozí hovory je spolehlivý nástroj, která vás v aplikaci upozorní vždy, když se vás zákazník pokusí kontaktovat na jednom z vašich připojených zařízení nebo telelefonních čísel.
Vestavěná báze znalostí
Zlepšete spokojenost a loajalitu zákazníků tím, že jim poskytnete nepřetržitou podporu, i když jsou agenti vašeho call centra offline. Nabízet samoobslužné řešení, jako je báze nalostí, plná užitečných článků s postupy, často kladenými dotay a komunitním fórem, je pro každé moderní podnikání nezbytností.
Reporty a analýza
Využijte naše přehledy k neustálému zlepšování služeb zákazníkům. Vytvořte sloupcové grafy, spojnicové grafy, výsečové nebo plošné grafy a segmentujte údaje podle týdne, měsíce, roku nebo vlastního časového rozsahu a zjistěte, jak si každý agent, kanál, tým nebo oddělení vede. Zjistěte, kolik hovorů bylo uskutečněných, zmeškaných, přijatých a jak dlouho každý hovor trval. LiveAgent nabízí nekonečné možnosti přehledů.
Software pro videohovory
Náš webový software call centra umožňuje agentům spojení se zákazníky i prostřednictvím videohovorů. Nabídněte osobnější podporu, abyste posílili své vztahy se zákazníky a zlepšili jejich zkušenosti.

Šťastný zákazník je ten nejlepší zákazník​

Nabízíme služby migrace a přenosu dat z nejpopulárnějších řešení helpdesku.

badges
what-is-ticketing-system-ticket-status-LiveAgent-example

Buďte organizovaní prostřednictvím sjednocené schránky

Software call centra LiveAgent je snadno použitelný, ale dostatečně výkonný na to, aby zaujal profedśionály. Nabízíme intuitivní uživatelské rozhraní se sjednoceným pracovním prostorem agenta ve formě univerzální schránky. Každá interakce se zákazníkem je přehledně uspořádána ve více-kanálovém systému a lze ji snadno najít pomocí značek, speciálních filtrů, nebo vyhledávacího panelu.

Poskytnutím komplexniho přehledu o každém tiketu či zákazníkovi umožníte agentm call centra jednoduše řešit problémy každého zákazníka a poskytovat tak bezproblénovou a přizpůsobenou zkušenost.

Kontaktní centrum, které je snadno ovladatelné

Software call centra LiveAgent je flexibilní, škálovatelný, plně přizpůsobitelný a lehce ovladatelný. Ať už se vaše firma zaměřuje na odvětví elektronického obchodu, zdravotnictví, školství, automobilového průmyslu nebo SaaS, pokrokové technologie našeho kontaktního centra, jako jsou IVR a ACD, mohou zjednodušit váš proces podpory nasměrováním volajících na příslušné oddělení nebo agenty.

Real-time-chat

All-Inclusive řešení call centra pro malé podniky a velké organizace

Propojte všechny své účty na sociálních sítích s naším call centrem, abyste zvýšili produktivitu agentů a zajistili tak bezpečnost údajů svých zákazníků. Helpdesk software LiveAgent je možné integrovat se sociálními sítěmi jako Instagram, Twitter, Facebook, Facebook Messenger a Viber.

Náš helpdesk software se může pochlubit nejrychlejším live chat widgetem na trhu. Konvertujte návštěvníky webových stránek na zákazníky během několika sekund. Proaktivně je oslovte, nabídněte personalizovanou a znalou pomoc a radujte se ze  zlepšené spokojenosti zákazníků.

Sjednoťte všechny dotazy zákazníků do centralizované plochy agenta s mnohými kanály pomocí našeho tiketovacího softwaru. Přiřaďte tikety různým oddělením a agentům a uspořádejte každý podnět podle značek, priority nebo data přijetí. Prohlédněte si cestu řešení problémů každého zákazníka od začátku do konce, napříč různými kanály podpory a v kontextově bohatém formátu, pomocí našeho hybridního toku tiketů.

Vytvořte a stylizujte svou vlastní bázi znalostí pomocí našeho WYSIWYG (What You See Is What You Get) editoru. Zlepšete spokojenost zákazníků tím, že jim poskytnete samoobslužné nástroje, jako jsou portál s návody, časté dotazy nebo komunitní fóra.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Nespočet možností přizpůsobení

Software call centra LiveAgent byl sestaven s ohledem na flexibilitu, škálovatelnost a týmovou spolupráci. Protože každá firma (bez ohledu na její velikost nebo odvětví, ve kterém působí) má jiné potřeby, naše call centrum je plně přizpůsobitelné.

Náš software je možné škálovat pro operace jakékoliv velikosti a jakéhokoliv účelu, ať už se vaše call centrum specializuje na příchozí zákaznický servis, odchozí prodej nebo obojí. Naši profesionální konzultanti a technický personál vám mohou pomoct při vytváření nejefektivnějšího řešení, které plně vyhovuje vašim potřebám.

Ať už působíte ve zdravotnickém odvětví, SaaS, automobilovém průmyslu nebo máte interní nebo vzdálené týmy, LiveAgent je šitý na míru vašim potřebám.

Peter Komornik

LiveAgent spojuje excelentní live chat, tiketování a automatizaci, což nám umožňuje poskytovatvýjimečnou podporu našim zákazníkům.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Pokročilý, cenově dostupná a snadno použitelný call centrum software s vícero kanály

Union icon

Špičková bezpečnost

Call centrum software od LiveAgenta je plně v souladu s GDPR, ověřený společností Google OAuth, šifruje komunikaci pomocí HTTPS a ukládá údaje o zákaznících v zařízeních kompatibilních s úrovněmi Tier III+ nebo IV nebo PCI DSS, SSAE-16, nebo ISO 27001.

Euro

Cenově dostupný software

Software call centra LiveAgent je nabízen v cenovém modelu freemium. Nabízíme bezplatný software call centra a pokročilou placenou verzi, která je nabízena za přijatelnou cenu.

Cloud icon

Cloudový SaaS software

Software call centra LiveAgent je zcela cloudový. Každý den máte snadný přístup k výkonným funkcím call centra.

Více-kanálový software poskytující personalizované zkušenosti

Dejte svým zákazníkům možnost kontaktovat vás prostřednictvím těch kanálů, které upřednostňují. Ať už prostřednictvím live chatu, e-mailu, hlasu, videa, sociálních sítí nebo webového chatu, LiveAgent je připraven poskytnou špičkový zákaznický servis, jaký vaši klienti očekávájí.

Poskytujte vysoce personalizované, dobře informované a kontextově bohaté služby s naší řešením call centra a užívejte si vylepšené dlouhotrvající vztahy se zákazníky vyšší spokojenost, zlepšenou věrnost zákazníků a více obchodních příležitostí.

Co si o nás myslí zákazníci?

 • Roman Bosch

  Roman Bosch

  Partly

  Jsme rádi, že máme skvělý portál, který zlepšuje naši zákaznickou péči.

 • christine preusler

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  LiveAgent umožňuje našim agentům poskytovat lepší, rychlejší a přesnější podporu.

 • Hendrik Henze

  Hendrik Henze

  HEWO Internetový marketing

  LiveAgent používáme od srpna a jsme s ním opravdu spokojeni.

 • Razvan Sava

  Razvan Sava

  Webmaster nabídky

  Od doby, kdy používáme LiveAgent, se naše doba odezvy zvýšila o 60 %.

Budete v dobrých rukou!

Víte, co mají společné Huawei, BMW, Yamaha a O2? Hádáte správně... LiveAgent!

Vyzkoušet nyní zdarma Není vyžadována kreditní karta

Všechny kanály podpory pod jednou střechou

Náš software call centra lze integrovat s mnoha komunikačními kanály a nabízí téměř 200 funkcí.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Call center software FAQ

What is call center software?

Call center software is a solution that helps businesses manage inbound phone calls from their customers. It can have a multitude of features such as centralized phone calls from landlines or websites, intelligent routing, auto dialer, or even call recording. A call center software should also help call center agents access important information about their customers such as order history, contact information, and previous tickets.

How does call center software work?

A call center software works by centralizing and routing calls from landlines or websites into your software. If a customer calls, the software scans its database of customers to see if it has any prior information about the caller. That information is then accessed by an agent and reviewed before picking up the call. Meanwhile, the call is queued. Once answered, the calls are recorded for training and quality purposes.

What is IVR in a call center environment?

IVR is an interactive voice response technology. IVR enables computers to interact with humans through the use of voice commands or tones from a keypad. IVR is used in a call center environment to route calls to appropriate agents or departments. IVR can also be used to retrieve account information or provide feedback. Therefore, it is a great solution for businesses.

What is the function of a call center?

The main function of a call center is to enable customers to call businesses with any questions they might have regarding products, policies, returns, functionality, troubleshooting, or feedback.

How much does call center software cost?

The price depends on the quality of the software you choose. LiveAgent is an all-in-one help desk solution that also includes a call center. The price is derived based on how many agents your company needs per month. Our All-inclusive subscription contains a full-stack call center, which is $39 a month per agent.

What are the benefits of the call center software?

Call center software benefits include improved agent efficiency, customer engagement, customer experience, and increased sales.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×

Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo